Florbal mladší žáci

Okresní kolo ve florbalu mladších žáků

Sedmého listopadu se na třech palubovkách jihlavských škol odehrálo okresní kolo ve florbalu mladších žáků. Naše škola vyslala do turnaje nejmladší elévy této kategorie, kteří se směle postavili svým soupeřům ze skupiny. Většina z těchto hráčů navštěvovala, či navštěvuje kroužek při ZŠ. V úvodním střetnutí naši florbalisté narazili na žáky ze ZŠ Kamenice a po vlažném vstupu do zápasu prohrávali rychle 0:2. Brankami Pačuty a Prkny však naši srovnali krok. Do konce zápasu se však skóre již nezměnilo a z úvodního střetnutí jsme si odnesli bod. Další soupeři ze ZŠ Rošického, Demlova a Havlíčkova však již byli nad naše síly a po prohrách 0:11, 0:8 a 1:5 (Koten) jsme se s turnajem rozloučili účastí v základní skupině. Chlapci však ve všech utkáních srdnatě bojovali. Z každého střetnutí jsme si odnesli poznatky a podněty ke zlepšení do budoucna. Shodli jsme se však, že jsme si dopoledne na ZŠ Demlova velmi užili a florbal nám dělá stále radost.