Společně u stromečku

Mojí milí žáci, žákyně,  kolegové, kolegyně, všichni, co jste tady,
Rolničky za chvíli budou zpívat, že chybí jen pár dní…, že to hrozně letí rok zase utek, … kůň však necinknul zlatou podkovou a Martin neshodil sníh … že jsou Vánoce na blátě, na to už jsme si zvykli, ale že bychom se nesešli u našeho vánočního stromečku tady ve škole, to si  já neumím vůbec představit a mám vždycky velkou radost z tohoto setkání, protože Vánoce jsou nebo lépe měly by být o setkávání, o společně prožitých chvílích s těmi, které máme rádi a bez kterých by nám bylo smutno. Vždyť i o tom jsou písničky, které k našemu vánočnímu stromku patří, všichni jsme spolu, je klid, máme se rádi a tak to má být.
O Vánocích nikdo nesmí být sám a já Vám všem přeji, aby Vám bylo o svátcích dobře u vás doma, abyste měli radost z dárků, ale taky si odnesli do dalších dnů nového roku  sílu, štěstí , energii a zdraví.
Prožijme svátky každý po svém,  ale hlavně s radostí.

Krásné Vánoce! A velké díky všem, kteří jste pomohli vytvořit tohle setkání.

Zdeňka Pavlíčková, ředitelka školy