Silák roku 2024

Druhé březnové úterní ráno se účastníci sešli na autobusové zastávce v dešti. Následovala cesta autobusem do Jihlavy na zastávku Na Člunku. Od zastávky jsme se vydali na Březinovu školu, kde nás uvítala městská policie, každému z nás dali láhev vody a poslali nás se převléct do přidělených šaten.
Dostavili jsme se na nástup a po instrukcích jsme začali soutěžit v pěti daných disciplínách – kliky, leh sedy, hod míčem do dálky, skok do dálky a hrazda. Plnění těchto disciplín trvalo zhruba hodinu a půl. Po splnění soutěže jsme se posilnili svačinou a pět lidí z každé školy šlo hrát turnaj v basketbalu. Mezitím se počítaly výsledky a následně započalo vyhlášení, které jsme z důvodu zpoždění hlavního sponzora nestihli. Poté jsme pokračovali v cestě do školy na oběd a po obědě jsme každý odjeli domů.
Druhý den jsme se dozvěděli od osmáků, jak jsme každý dopadl. Silva Pešková skončila na čtvrtém místě, což bylo nejlepší umístění z celé naší školy.

Vypracovali: Jan Pešek, Silva Pešková, Barbora Kupová a Kupa Štěpán

Díky všem za reprezentaci škole a Silvě velká gratulace ke krásnému výsledku. ZP