Internetové objednávky

Objednání obědů přes internet

Od 1. září 2012  je možné objednávání obědů přes internet. Chcete-li si přihlásit nebo odhlásit oběd, změnit objednávku , nemusíte už nezbytně chodit do jídelny. Stačí se krátce připojit k internetu a vše vyřídíte během pár okamžiků z pohodlí domova. Jedinou nutnou podmínkou pro provedení přihlášek je přístup na Internet. Ze zkušeností víme, že samotné provedení objednávky po Internetu trvá pouze několik minut. Délka spojení Vás tedy finančně příliš nezatíží. Nemáte-li možnost připojení na Internet z domova, samozřejmě i nadále si obědy volíte jako doposud, (přes terminál ve škole, nebo na níže uvedených telefon. číslech).

Každý strávník přihlášený na stravování má automaticky přihlášeny obědy č. I. Kdo má zájem o oběd č. II na určitý den, musí si jej navolit. Kdo nechce oběd, musí si jej odhlásit. Obědy se volí: "Vždy do středy 14 hodin na příští týden". V aktuálním týdnu již nelze objednávku měnit, pouze oběd odhlásit. Také stále platí, že odhlášení obědů můžete telefonicky nejpozději do 7 hodin ráno.

Jak se přihlásit

Na internetových stránkách školy (horní lišta) v sekci "Školní jídelna", pod názvem  "Jídelníček online" se Vám zobrazí jídelníček na 14 dní a také přihlašovací stránka.

Postup

• Klikněte do okénka na "Přihlášovací jméno": zde zadáte malým písmem prvních 5 písmen Vašeho příjmení a evidenční číslo. Bez mezer! (např. novot250)
  • Klikněte do okénka na "Heslo": zde zadáte malým písmem prvních 5 písmen Vašeho příjmení a evidenční číslo. Bez mezer! (např. novot250) – tedy to samé! Přihlašovací jméno a heslo (evidenční číslo) obdrží Všichni strávníci u třídního učitele. Přihlašovací jméno a heslo si samozřejmně může každý po prvním přihlášení změnit dle svého uvážení.
  • Pak už jen kliknětě na tlačítko "Přihlásit"

Objednávky obědů:

Po přihlášeni si můžete volit obědy, (nezapomeňte: obědy se volí vždy na příští týden. V aktuálním týdnu už nelze objednávky měnit, pouze oběd odhlásit a to nejpozději do 7 hodin ráno). Přesný postup jak objednávat, odhlašovat si můžete přečíst po přihlášení na vašem účtu v sekci "Nápověda" (zde jsou základní informace o ovládání). V sekci "Objednávky" si můžete zkontrolovat Vaše navolení jídel. V sekci "Informace" naleznete veškeré kontakty do jídelny včetně čísla sběrného účtu ČS, na které zadáváte povolení s inkasem.

Kontakt na vedoucí ŠJ:

Tel: 567 218 053, mobil: 734 243 017,  e-mail: kalivodova@zsvberanov.cz