Minifotbal

Zlatá radost pro beranovský fotbal

Dne 11. října se v Jihlavě konal další díl sportovní ligy škol Jihlavska v minifotbalu starších žáků. Okrskové kolo se již tradičně hraje ve dvou blocích – ranním a dopoledním. Los beranovským oproti uplynulým ročníkům přisoudil dopolední blok. V něm se utkalo deset týmů ve dvou skupinách systémem každý s každým. Kapitán týmu Dominik Heřmánek svým losem nasměroval své hráče do skupiny B do společnosti přespolních družstev. Beranovské hráče tak čekaly souboje s Brtnicí, Polnou, Dolní Cerekví a Zhoří. V úvodním dějství se beranovským vymstil vlažný vstup do zápasu, kdy v úvodních minutách přišly dva zásahy soupeře. Houževnatý protivník pak již vyrovnání nedopustil, a tak v prvním utkání naši hráči nezískali po prohře 1:2 ani bod. Tým však zbraně nesložil a v dalších zápasech proti výše zmíněným soupeřům již zvítězil, a i díky zaváhání svých soupeřů obsadil v tabulce první, postupovou příčku. V květnu tak naše hráče čekají finálové souboje o účast v krajském kole. Děkujeme našim hráčům za důstojnou reprezentaci a gratulujeme k jejich výkonům.

Petr Janoušek