10. školní ples

Tradiční školní ples ZŠ a MŠ  Velký Beranov dospěl letos do prvních kulatin. Oslavili jsme to obrovským třípatrovým dortem. Dostalo se na každého, kdo měl chuť. Ve vestibulu byla možnost prohlédnout si na fotografiích všechny předešlé ročníky. Program byl velmi bohatý. Před devátou hodinou proběhlo šerpování deváťáků. Taneční vystoupení si pro jubilejní ročník připravila skupina rodičů i s třídní učitelkou. Byli odměněni dlouhotrvajícím potleskem. Očekávané bylo taneční vystoupení stávajících absolventů. Téma vtipně pojali jako Cestu kolem světa a v letadle se tak proletěla celá třída. Návštěvníci si nenechali ujít ani tombolu, která byla brzy rozprodána. Celý večer se tančilo a to díky skvělé kapele Fontána. K občerstvení se mimo jiné podával výborný guláš. 10. ples provázela výtečná nálada a to především díky organizaci celého večera. Velké poděkování tedy patří všem, kteří se zapojili do organizace plesu.
                                                                                                                                                                                                          Mgr. Anežka Štaigerová