Stolní tenis

Ve dnech 15. a 17. října se naši žáci druhého stupně zúčastnili okresního kola ve stolním tenisu. První hrací den patřil již tradičně děvčatům a chlapcům šestých a sedmých tříd. Mladší žáci se po prohrách se ZŠ Kamenice, ZŠ Otokara Březiny a jedné výhře nad ZŠ Demlova museli spokojit s konečným děleným 9. – 12. místem. Jejich vrstevnice naopak nedaly svým soupeřkám šanci a poté, co se probojovaly do finálové skupiny, ve které jasně zvítězily, si zajistily postup do krajského kola. V současné době se připravují na další klání, které sehrají 6. 11. v Havlíčkově Brodě. Starším žákům patří, stejně jako jejich mladším kolegům,  po dvou prohrách a jedné výhře dělená 9. – 12. příčka. Starší žákyně skončily po třech prohrách na děleném 10. – 12. místě. Všem zúčastněným sportovcům blahopřejeme k jejich umístěním a děkujeme za důstojnou reprezentaci školy.