Mc Donald´s Cup okrsek mladší žáci

V pátek 4. května se vybraní žáci 1., 2. a 3. třídy zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje Mc´Donalds Cupu. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev, která o postup do okresního finále bojovala ve dvou skupinách systémem každý s každým. V prvním zápase se naši borci utkali s hráči ze ZŠ Křížova, které jasně přehráli a připsali si poměrně snadné vítězství v poměru 5:0. Druhý zápas proti ZŠ Kamenice měl obdobný průběh a naši hráči si připsali i druhé vítězství v poměru 4:1. V duelu proti žákům z Telče naši fotbalisté nejprve otočili zápas ze stavu 0:1 na 3:1, avšak v závěrečném tlaku soupeře nedokázali dvougólový náskok pohlídat a soupeři se tak rozešli smírně za stavu 3:3. V předposledním střetnutí ve skupině čekal na naše hráče nejtěžší soupeř ze ZŠ Rošického. V duelu plném šancí a pohledných akcí na obou stranách nepadla žádná branka a tak se oba soupeři museli spokojit s remízou 0:0, která beranovským zajistila účast v okresním finále. Poslední zápas ve skupině proti ZŠ Větrný Jeníkov již nemohl v účasti v dalším turnaji nic změnit. Naši hráči si však i v této situaci se svým soupeřem jasně poradili poměrem 3:0. 14. května tak mohou naši hráči poměřit síly s ostatními finalisty okrskového kola. Našim žákům gratulujeme k jejich umístění a děkujeme za důstojnou reprezentaci školy.