Rozvrhy hodin

ROZVRHY PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019   

1. hodina: 7, 45 - 8, 30
2. hodina: 8, 40 - 9, 25
3. hodina: 9, 45 - 10 ,30
4. hodina: 10, 40 - 11, 25
5. hodina: 11, 35 - 12, 20
6. hodina: 12, 30 - 13, 15
7. hodina: 13, 20 - 14, 05
8. hodina: 13 ,45 - 14, 30



1. třída   p.uč. Tumová
 

1.

2.

3.

4.

5.

Pondělí

Čj

M

Čj

TV
Úterý

Čj

M

ČJ

Prv

 
Středa

Čj

M

AJ

TV

 
Čtvrtek

Čj

M

Prv

HV

 

Pátek

Čj

M

ČJ

VV

 

 

 

2. třída p. uč. Farkačová, TV - Jilečková, Pč - Tumová 

 

1.

2.

3.

4.

5.

Pondělí

Čj

M

Prv

ČJ

 

Úterý

Čj

M

Aj

VV

Středa

ČJ

M

TV

ČJ

 
Čtvrtek

ČJ

M

Prv

ČJ

HV
Pátek

ČJ

Tv

M

Čj

 

 

 

3. třída p. uč. Valentová, AJ - Farkačová 

 

1.

2.

3.

4.

5.

Pondělí

Čj

M

ČJ

VV

 VV

Úterý

ČJ

TV

M

ČJ

AJ

Středa

M

ČJ

AJ

ČJ

Čtvrtek

M

ČJ

Prv

TV

ČJ

Pátek

ČJ

AJ

M

Prv

HV

 

 

4. třída p. uč. Oltová, ICT - Janoušek , AJ, Pč, VV - Křížová 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.
Pondělí

ČJ

M

AJ

HV

 
Úterý

Čj

M

VL

ČJ

TV

 
Středa

ČJ

M

AJ

ICT

 
Čtvrtek

ČJ

M

ČJ

TV  
Pátek

ČJ

M

AJ

VV

VV

 

 

 

5. třída p. uč. Křížová  ČJ-DOležalová, ICT-Janoušek, VL, Př, TV - Jilečková

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

ČJ

M

VL

AJ

HV

 
Úterý

M

AJ

ČJ

ICT

 

Středa

ČJ

M

ČJ

TV

 
Čtvrtek

M

AJ

ČJ

VL

VV

 
Pátek

Čj

M

TV

ČJ

 

 

 

6. třída p. uč. Horsáková, třídní učitelka , ČJ, D, VV,  OV - Oberreiterová, M -Štaigerová,   AJ - Pavlíčková/Reiterman, Př, Pč, HV - Pejčochová, F, ICT, Pč, Z - Dočekal, TV - Janoušek
 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.
Pondělí

ČJ

M

Z

TV

D

 
Úterý

ČJ

ICT/AJ

AJ/ICT

M

F

 
Středa

ČJ

Z

D

M

VV

VV

 
Čtvrtek

M

AJ/ICT

ICT/AJ

ČJ

TV

 
Pátek F

 

AJ

M

ČJ

OV

HV

 

 

 

7.  třída p. uč. Pejčochová ,  Př, Pč, Hv
  Aj - Reiterman/Pavlíčková,  KAj - Reiterman, M -Štaigerová, D - Horsáková,  Z, VV - Jilečková, Tv - Janoušek, ČJ, Ov  - Oberreiterová, F, ICT, Pč - Dočekal

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.
Pondělí

M

AJ

ČJ

D

VV

VV

 
Úterý

ČJ

Z

M

Ov

F

TV

 
Středa

M

D

 

AJ

ČJ

 
Čtvrtek

ČJ

Z

M

HV

F

KAJ

KAJ
Pátek

ČJ

M

AJ

TV

ICT

 

 

8.  třída p. uč, Dočekal, F
AJ - Reiterman, D , CvČJ - Horsáková,  M - Štaigerová,  VV, Pč - Doležalová,  Z, Př, CH - Pejčochová, NJ, TV, Hv - Janoušek, ČJ, Ov, VkZ - Oberreiterová

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7. 8.
Pondělí

F

ČJ

AJ

M

Tvch

Tvch Tvd
Úterý

Z

NJ

ČJ

M

CVČJ

VV

   
Středa

NJ

CH

M

AJ

F

Tvd

Tvch TVch
Čtvrtek

M

ČJ

AJ

OV

Z

  VkZ
Pátek

D

NJ

ČJ

CH

HV

   



9. A třída p. uč. Janoušek  -  třídní učitel, NJ, TV, HV
Aj - Reiterman, F - Dočekal, D , CvČj, ČJ- Horsáková, M - Štaigerová,  Př, VV - Jilečková,Z, Ch - Pejčochová, Ov, Vkz - Oberreiterová

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.
Pondělí

NJ

M

AJ

Z

Tv ch

 Tvch

TZvd
Úterý

M

ČJ

AJ

D

CH

OV

 

 
Středa Z

NJ

F

ČJ

M

TVd

Tvch 

Tvdch
Čtvrtek

ČJ

NJ

D

CH

VkZ

 

 HV
Pátek

M

ČJ

AJ

F

CVČJ

VV

   

 

 

9. B třída p. uč. Oberreiterová,  třídní učitelka, ČJ, CVČJ, OV, VkZ
Aj - Pavlíčková,  NJ, TV, HV - Janoušek, Př,  VV- Jilečková,  D - Horsáková, F - Dočekal, Ch, Z - Pejčochová

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8
Pondělí

ČJ

CH

NJ

F

OV

Tvch

Tvch 

TVd
Úterý

AJ

M

NJ

CVČJ

D

 

 

 
Středa

AJ

M

ČJ

F

Z

Tvd

Tvch   TVch
Čtvrtek

NJ

CH

 

ČJ

M

 

HV

D

 

 VV
Pátek AJ

 

Z

ČJ

M

VkZ

 

 

 
     Fond Vysočiny